X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zaprojektuj swoją sukienkę!

sukienki Magdalena Waś
Autor: Marcin Urban
Sukienka to najbardziej kobieca część garderoby. Najlepiej aby była, zgodnie z polskim powiedzeniem, "skrojona na miarę" – czyli doskonale dopasowana, w twarzowym kolorze, podkreślająca piękno sylwetki.

Często jednak trudno jest znaleźć coś właśnie "na miarę". Dlatego też Magdalena Waś, młoda krakowska projektanta, proponuje paniom pierwszą w Polsce kolekcję sukienek, których kolory i rozmiar będzie można dowolnie zmieniać korzystając ze strony www.imunzi.com.

Ile razy z westchnieniem wychodziłaś ze sklepu bo sukienka, która ci się podobała była w kolorze, który nijak nie pasował ani do twojego stylu, ani do karnacji skóry? Ileż razy odwieszałaś suknię, bo w ofercie została jedynie XL-ka podczas gdy ty spokojnie mieścisz się w S-kę? Ile razy rezygnowałaś z zakupu sukienki, ponieważ w biodrach była doskonale dopasowana, a w biuście źle leżała? Teraz już nie będziesz ograniczona ani kolorem, ani rozmiarem. W Polsce powstała pierwsza interaktywna pracownia projektowa, w której każda kobieta może dostosować sukienkę do swoich oczekiwań.

Z pewnością każda kobieta chciałaby w swojej garderobie mieć niepowtarzalne kreacje, zaprojektowane specjalnie dla siebie. Teraz to nic trudnego – sama pobaw się w projektowanie odzieży i stań się projektantką! Imunzi to pracownia on-line, która daje możliwość współprojektowania sukienek – autorskie projekty Imunzi możesz dowolnie zmienić kolorystycznie i rozmiarowo. W ten sposób stworzysz kreację, która będzie zgodna z twoimi modowymi upodobaniami, a jednocześnie będzie jedyną w Polsce.

Szczegóły na: www.imunzi.com
Zainspirowane przez: Avando PR
09-10-30 16:05